» » Дослідники з'ясували, які чекають наслідки людей, залежних від смартфонів
Усі новини

Дослідники з'ясували, які чекають наслідки людей, залежних від смартфонів

Дослідники з'ясували, які чекають наслідки людей, залежних від смартфонів

У залежних від гаджетів людей розвивається депресивний стан, підвищена тривожність і сонливість Дослідники з Південної Кореї вважають, що залежність від гаджетів і інтернету провокує несприятливі зміни в головному мозку. Причому процеси відбуваються на хімічному рівні. В результаті у залежних від електроніки людей спостерігається сонливість і підвищена тривожність.

Для отримання інформації було проведено дослідження за участю 19 підлітків віком 15-55 років, які залежні від електронних пристроїв. Паралельно вчені вивчали ще одну групу людей в такій же кількості і такої ж вікової категорії.

Під час експерименту вчені вивчали біохімічні та інші процеси в головному мозку добровольців за допомогою магнітно-резонансної спектроскопії.

Після першого обстеження велика частина залежних від гаджетів учасників 9 тижнів проходила лікування, а потім обстеження повторили.

Під час дослідження мозку експерти виміряли рівень гамма-аміномасляної кислоти, яка бере участь в мозковому метаболізмі і нейромедіаторних процесах. Також було виміряно рівень глутамату-глутаміну, розбурхувати нейрони.

Підсумок дослідження показав, що у залежних людей співвідношення обох перерахованих вище показників перевищує норму, в результаті чого розвивається депресивний стан, підвищена тривожність і сонливість.

Також вчені відзначили, що лікування протягом 2 місяців допомогло повернути показники в норму. Це означає, що від залежності від гаджетів можна позбутися, особливо на початковій стадії.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю