» » Фахівці розповіли, як правильно чистити вуха і чому ватяні палички можуть бути небезпечними
Усі новини

Фахівці розповіли, як правильно чистити вуха і чому ватяні палички можуть бути небезпечними

Фахівці розповіли, як правильно чистити вуха і чому ватяні палички можуть бути небезпечними

Згідно зі статистикою, 30% осіб похилого віку, 10% дітей і 5% дорослих неправильно проводять гігієну вух. Під час чистки вони пошкоджують залози, що виробляють сірку, в результаті чого вони починають працювати ще активніше Представники науки з Британії після проведеного дослідження стверджують, що слід переглянути звичний спосіб чистки вух за допомогою ватних паличок. Крім того, сірка, що міститься в вухах, потрібна людині, і усувати її повністю не потрібно. Йдеться про той випадок, коли сірка не утворює пробки і не викликає дискомфорт.

На думку фахівців, ватяні палички вважаються невідповідним засобом для гігієни вух, яке, до того ж, може нашкодити. Ватяні палички не підходять для очищення від сірки і забруднень, так як у них невідповідний розмір і форма. З огляду на особливості конструкції, палички більше втирають наліт у вухах, ніж його витягають.

Вушна сірка в помірній кількості потрібна людині, так як вона запобігає потраплянню в середину вуха пилу, бруду, а також патогенних мікроорганізмів.

Згідно зі статистикою, 30% осіб похилого віку, 10% дітей і 5% дорослих неправильно проводять гігієну вух . Під час чистки вони пошкоджують залози, що виробляють сірку, в результаті чого вони починають працювати ще активніше, що підвищує ризик утворення заторів. Також є ризик пошкодження барабанної перетинки і слухового отвору.

Якщо після гігієни вух виявлено виділення або виникло почуття, що в вусі щось заважає, потрібно негайно звернутися до лікаря.

В якості альтернативи ватним паличок фахівці радять закопувати вуха краплями, які розм'якшують сірчані освіти. Після закапування досить протерти вуха злегка вологою і м'якою матерією. Крім того, існують спеціальні електронні прилади, що видаляють сірку і забруднення з вух.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю