» » Експерти дізналися, хто кмітливий - кішки або собаки
Усі новини

Експерти дізналися, хто кмітливий - кішки або собаки

Експерти дізналися, хто кмітливий - кішки або собаки

Після обробки отриманих відомостей з'ясувалося, що у собак є близько 530 млн. Нейронів. У кішок цей показник набагато менше - всього 250 млн. Представники науки з'ясували, що в порівнянні з кішками в головному мозку собак більше активних клітин (нейронів), що відповідають за особливості поведінки, здатність мислити і планувати свої дії.

Крім того, дослідники провели порівняння особливостей та функцій головного мозку не тільки кішок і собак, а й інших тварин, зокрема ведмедів і африканських левів. Після обробки отриманих відомостей з'ясувалося, що у собак є близько 530 млн. нейронів . У кішок цей показник набагато менше - всього 250 млн . Наприклад, в головному мозку Homo sapiens налічується близько 16 мільярдів функціонуючих нейронів.

Дослідники небезпідставно вважають, що нейрони, що знаходяться в корі головного мозку, відповідають за здатність представників фауни керуватися своїм досвідом, щоб зробити який-небудь висновок.

Незважаючи на те, що за виявленими кількості нейронів кішки поступаються собакам, вони недурні. Однак їх непросто досліджувати.

Раніше представникам науки вдалося з'ясувати, що кішки можуть запам'ятовувати обставини, які з ними трапляються. Також вони здатні робити вибір між фрагментами своєї пам'яті, щоб знайти потрібні відомості.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю