» » Люди все частіше користуються смартфонами під час сексу
Усі новини

Люди все частіше користуються смартфонами під час сексу

Люди все частіше користуються смартфонами під час сексу

Наприклад, багато людей зізнаються, що не можуть відкласти в сторону свій телефон навіть під час занять любов'ю або на похоронах Як показали результати останніх досліджень, сьогодні все частіше відбуваються ситуації, які ще зовсім недавно здавалися просто неприпустимими. Так, наприклад, багато людей зізнаються, що не можуть відкласти в сторону свій телефон навіть під час занять любов'ю або на похоронах.

Смартфони увійшли в наше життя настільки щільно, що їх вже з упевненістю можна назвати продовженням руки людини. Складно уявити ситуацію, в якій кожен з нас за цілий день жодного разу не заглянув би в свій гаджет, маючи його під рукою практично цілодобово.

Якщо вірити результатам анкетування, 31% респондентів зізналися, що сучасні смартфони стали для них справжнісіньким наркотиком , 33% порівняли гаджети зі спиртним , У 41% опитаних виникла пряма асоціація з курінням сигарет, а у 42% - із залежністю від фаст-фуду.

Деякі результати опитування і зовсім шокують. Наприклад, приблизно 7% респондентів повідомили, що не випускають з рук власний смартфон безпосередньо під час занять сексом , Гортаючи стрічку в соцмережах і навіть відповідаючи на повідомлення. 11% опитаних зізналися, що "сидять" в гаджетах на похоронах близьких.

Цілих 36% розповіли, що беруть з собою смартфон навіть в туалет , А інші 36% опитаних не обходяться без телефону під час побачення . Найбільше здивувало те, що 23% респондентів готові без сумнівів проміняти можливість помитися на користування інтернетом, а 19% віддають перевагу Wi-Fi живому спілкуванню.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю