» » Вчені: алергія на оргазм існує
Усі новини

Вчені: алергія на оргазм існує

Вчені: алергія на оргазм існує

Серед основних симптомів відзначаються пітливість, поганий настрій, головний біль і гарячковий стан За словами медичних працівників, посторгазміческое нездужання - проблема досить рідкісна, але, на жаль, даний синдром діагностується серед чоловіків все частіше. Серед основних симптомів відзначаються пітливість, поганий настрій, головний біль і гарячковий стан.

Крім того, у деяких чоловіків після еякуляції виникають проблеми з пам'яттю, порушуються зір і мова. Перші дослідження такої незвичайної проблеми почалися в 2002 році, протягом наступних 15-ти років посторгазміческое нездужання було виявлено вже у 50 представників сильної статі.

За словами науковців, хвороба грунтується на аутоімунному або алергічному дисбалансі . Так, 33 пацієнтам з діагностованим захворюванням вчені ввели в плече ін'єкцію їх власної сперми, і у 29 з усіх учасників експерименту виявилися ознаки алергії. У тих же випадках, коли чоловікам було введено плацебо, побічних реакцій не виникало.

За словами учасників експерименту, після проходження повного курсу ін'єкцій сперми всі неприємні симптоми, які супроводжують оргазм, практично зникли. Щоб побороти проблему, чоловікам внутрішньом'язово вводили їх власну насінну рідину протягом 15 місяців.

Нагадаємо, раніше медичні працівники з Британії прийшли до висновку, що оргазм може бути небезпечний для людей, у яких слабкі судини голови. Під час статевого акту тонус судин істотно знижується, вони наповнюються кров'ю і різке підвищення тиску може спровокувати розрив.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю