» » Кімнатні мухи несуть в собі велику небезпеку для здоров'я людини
Усі новини

Кімнатні мухи несуть в собі велику небезпеку для здоров'я людини

Кімнатні мухи несуть в собі велику небезпеку для здоров'я людини

Фахівці стверджують, що кожні сто рухів мухи залишають за собою колонії патогенних організмів Експерти з Америки зробили висновок, що мухи, які літають в приміщеннях, несуть загрозу для здоров'я. В межах міста вони переносять набагато більше патогенних мікроорганізмів, ніж в природних умовах.

Вчені вважають, що медичні установи недооцінюють шкоду, яку здатні заподіяти мухи. Безумовно, всім відомо, що мухи можуть переносити захворювання, але масштаби проблеми набагато серйозніші, ніж багатьма прийнято вважати.

Такий висновок було зроблено після взяття аналізу ДНК в процесі вивчення патогенних мікроорганізмів, знайдених на мухах різних видів.

Мухи, які мешкають в кімнатах, харчуються несвіжої їжі, мертвими тваринами і екскрементами. М'ясні мухи найчастіше скупчуються недалеко від м'ясокомбінатів, ферм і звалищ з відходами їжі.

Мухи, літаючі в місті, більш небезпечні для людей, так як вони активніше розносять захворювання, ніж мухи, які живуть на природі. Це підтверджує дослідження - на мухах, які харчуються падаллю, було виявлено близько 316 шкідливих мікроорганізмів, а на кімнатних мухах виявлено 351 бактерію.

Мухи, котрі живуть в кімнатах, розносять кишкові палички, сальмонели та інших збудників, що провокують хвороби крові та поява виразок .

Також представники науки стверджують, що кожні сто рухів мухи залишають за собою колонії патогенних організмів.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю