» » Дослідники знайшли новий спосіб скинути вагу
Усі новини

Дослідники знайшли новий спосіб скинути вагу

Дослідники знайшли новий спосіб скинути вагу

Середземноморська дієта складається з фруктів і овочів, риби, морепродуктів, бобових, горіхів, оливкової олії, невеликої кількості вина Представники науки з Ізраїлю вважають, що позбутися від зайвих кілограмів допоможе середземноморська дієта.

Для отримання відомостей був проведений експеримент, результати якого дозволили відкрити новий спосіб позбавлення від жирових відкладень. Перш за все, він дозволить зменшити обсяг талії.

Експеримент, в якому брало участь 278 людей, тривав 15 року. Добровольців поділили на дві групи. Перша група вживала їжу з низьким вмістом калорій, а друга - сиділа на середземноморської дієти . Раціон включав в себе їжу з малим вмістом вуглеводів.

Перший раз вчені зробили вивчення жирових відкладень через 6 місяців, а другий - через 18.

Виявилося, що кількість жиру в зоні живота зменшилася, особливо у групи, яка дотримувалася середземноморського раціону харчування. Також було відмічено зменшення жиру в печінці, серці та підшлунковій залозі.

На думку вчених, їжа з невеликою кількістю вуглеводів не тільки сприяє схудненню, але і попереджає розвиток атеросклерозу.

Раніше ми писали, що з редіземноморская дієта складається з фруктів і овочів, риби, морепродуктів, бобових, горіхів, оливкової олії, невеликої кількості вина. У дієті в невеликій кількості міститься м'ясо і молочні продукти.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю