» » Дієтологи визначили ідеальну дієту для сексу
Усі новини

Дієтологи визначили ідеальну дієту для сексу

Дієтологи визначили ідеальну дієту для сексу

Щоб сексуальний потяг досягало свого піку, необхідно правильно снідати, включаючи в свій ранковий раціон якомога більше продуктів з високим вмістом вітаміну D Британські фахівці розкрили секрети харчування, яке благотворно впливає на лібідо. Виявляється, щоб сексуальний потяг досягало свого піку, необхідно правильно снідати, включаючи в свій ранковий раціон якомога більше продуктів з високим вмістом вітаміну D.

Вчені з Великобританії розповіли про нюанси харчування, здатних істотно підняти лібідо. Як з'ясувалося, все гранично просто: щоб рівень сексуального бажання знаходився на своєму піку, дуже важливо регулярно вживати певний вид продуктів, які можуть похвалитися підвищеним вмістом вітаміну D . Саме цей елемент надає найпотужніше вплив на чоловічий гормональний фон, активізуючи вироблення тестостерону в організмі.

Ідеальна дієта для підвищення лібідо включає в себе такі продукти, як яйця, жирні сорти морської риби (скумбрія, океанічна оселедець, форель), гриби, вершкове масло і сухі сніданки, склад яких насичений вітаміном D .

Експерти наголошують на тому, що особливо важливо включати все перераховане вище в свій раціон в період осені і зими, коли сонячного світла вкрай мало і людина починає відчувати сильну нестачу такого важливого вітаміну.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю