» » Названо найбільш ефективні способи профілактики раку
Усі новини

Названо найбільш ефективні способи профілактики раку

Названо найбільш ефективні способи профілактики раку

Американські фахівці вирішили з'ясувати, які чинники найчастіше сприяють розвитку онкології. Як виявилося, в основній групі ризику - люди, які ведуть нездоровий спосіб життя: саме вони хворіють на рак набагато частіше за інших.

Науковці з Американського онкологічного товариства провели дослідження з метою визначити, чи існує зв'язок між низькою якістю способу життя і розвитком тих чи інших видів раку. Як з'ясувалося, в 42% випадків з онкологічними захворюваннями стикаються люди, залежні від однієї або декількох шкідливих звичок . Серед останніх - зловживання спиртним, куріння, неправильне харчування , А також експерименти з жорсткими дієтами , Що призводять до стрибків ваги і сидячий спосіб життя без будь-яких фізичних навантажень.

Але і це ще не все. Виявляється, якщо у пацієнта з набором таких шкідливих звичок розвивається рак, практично в половині випадків (45%) він вже не зможе вилікуватися і раптово помре. За словами експертів, в більшості випадків найпоширеніші шкідливі звички призводять до розвитку раку легенів і товстої кишки. Останній, до слова, дуже рідко вдається діагностувати на ранніх стадіях, а тому цей вид онкології небезпечний подвійно.

Медичні працівники закликають починати вести здоровий спосіб життя якомога раніше, повністю відмовившись від алкоголю, активного і пасивного куріння і вживання канцерогенних продуктів харчування (Копченості, ковбасні вироби і т.д.). Регулярні фізичні навантаження, часте перебування на чистому повітрі і зведення до мінімуму стресових ситуацій допоможуть убезпечити себе від підступних і страшних, а головне - складно виліковних хвороб. І, звичайно ж, не варто забувати про регулярні профілактичні обстеження - чим раніше медики помітять перші осередки раку, тим простіше буде з ним боротися.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю