» » Дослідники розповіли, яка доза кави принесе користь
Усі новини

Дослідники розповіли, яка доза кави принесе користь

Дослідники розповіли, яка доза кави принесе користь

Кава в раціоні знижує ймовірність розвитку онкології, хвороб печінки, діабету, а також попереджає старече слабоумство Представники науки з Шотландії вивчили шкоду і користь кави. В ході дослідження вони зробили висновок, що він більше приносить користі, а не шкодить, але тільки в певній кількості - 2-3 чашки напою в день.

Організатори дослідження вивчили раніше отримані відомості про властивості кави і прийшли до висновку, що люди, які випивають напій в зазначеному вище кількості, рідше страждають від хвороб серця і судин. Також у них нижча ймовірність передчасної кончини.

Крім того, було встановлено, що натуральний заварний кава в раціоні знижує ймовірність розвитку онкології, хвороб печінки, діабету, а також попереджає старече недоумство.

Але про користь кави можна говорити тільки в тому випадку, якщо це натуральний зернова кава без додавання цукру і молока.

До онкологічних захворювань, ризик яких знижує кави, відносяться злоякісні утворення в печінці, на шкірі, в передміхуровій залозі і ендометрії. Також було відзначено, що у кавоманів нижче ризик захворіти на подагру, цирозом печінки і жовчнокам'яну хворобу.

Про це свідчить більш 200 досліджень з різних країн, які проводилися в неоднакових умовах.

Згідно з дослідженням, ризик передчасної смерті істотно знижувався, якщо людина випивав 2 чашки кави в день. У груп добровольців, які не пили кави, цей показник був набагато гірше.

Коли люди пили більше 3 чашок напою в день, шкода від кави не було зафіксовано, але користі для здоров'я було менше.

Примітно те, що в дослідженнях була виявлена ​​користь кави без кофеїну за кількома параметрами.

Потрібно взяти до уваги, що вживання напою понад 3 чашок в день може бути небезпечним . Особливо в поєднанні з продуктами, що містять велику кількість вуглеводів і жирів . Така комбінація може звести нанівець всю користь від кави.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю