» » Кориця допомагає боротися із зайвою вагою
Усі новини

Кориця допомагає боротися із зайвою вагою

Кориця допомагає боротися із зайвою вагою

Організатор дослідження стверджує, що приправа допоможе людям в боротьбі із зайвою вагою. Так як вартість кориці невисока, вона може стати хорошим альтернативним варіантом дорогим засобам для спалювання жирів Експерти перший раз довели вплив приправи на людський організм. Вони вважають, що кориця сприяє спалюванню жирових відкладень.

Вчені шукали каталізатори, які запускають процес теплоутворення в організмі.

Для проведення дослідження були запрошені добровольці з різною вагою. У них були взяті зразки тканин з вмістом адипоцитів - клітин, що складаються з жирових тканин. Взяті матеріали піддали обробці ціннамальдегідом.

З'ясувалося, що ця речовина стимулює вироблення ферментів і підсилює ліпідний обмін . Крім того, збільшилася продукування особливих білків, що беруть участь в метаболічних процесах.

Ціннамальдегід в достатній кількості міститься в кориці. Організатор дослідження стверджує, що ця спеція допоможе людям в боротьбі із зайвою вагою. Так як її вартість невисока, кориця може стати хорошим альтернативним варіантом дорогим засобам для спалювання жирів.

Крім ефекту схуднення ціннамальдегід робить корицю ароматної і попереджає гіперглікімію (Стан, при якому спостерігає підвищений вміст глюкози в крові). Це було доведено на піддослідних гризунах.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю