» » Дослідники з'ясували, що ополіскувач для порожнини рота може бути небезпечний
Усі новини

Дослідники з'ясували, що ополіскувач для порожнини рота може бути небезпечний

Дослідники з'ясували, що ополіскувач для порожнини рота може бути небезпечний

Вчені впевнені, що практично всі ополіскувачі не вибіркове по відношенню до бактерій - вони вбивають і хороших, і поганих мікроорганізмів. Перші - корисні організму, так як вони попереджають розвиток діабету і набір зайвої ваги Експерти з США і Пуерто-Ріко зробили висновок, що ополіскувач для порожнини рота видаляє не тільки частинки їжі, але і бактерії, які корисні організму, так як вони попереджають розвиток діабету і набір зайвої ваги.

Для отримання інформації експерти провели дослідження за участю 1206 людей віком 40 - 65 років. Всі учасники страждали від зайвих кілограмів і були схильні до діабету.

Організатори експерименту вивчили історії захворювань добровольців і прийшли до висновку, що ризик розвитку діабету на 20% підвищувався у тих, хто раз в день використовував ополіскувач для порожнини рота . На 30% ризик появи захворювання зростав у тих, хто 2 рази в день використовував ополіскувач з антибактеріальним ефектом.

Дослідники стверджують, що практично всі ополіскувачі не вибіркове по відношенню до бактерій - вони вбивають і хороших, і поганих мікроорганізмів . Серед хороших бактерій, які знищуються засобом, і організми, які продукують оксид азоту. Ця речовина необхідно для правильного обміну речовин і регуляції рівня цукру в крові.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю