» » Чоловік осліп на одне око після бурхливого сексу
Усі новини

Чоловік осліп на одне око після бурхливого сексу

Чоловік осліп на одне око після бурхливого сексу

Вчені стверджують, що занадто активний секс і оргазм провокують погіршення зору у чоловіків. Фахівці з Англії прийшли до висновку, що занадто активний секс і оргазм провокують погіршення зору у чоловіків.

Вчені поділилися випадком зі своєї практики. Одного разу до них в госпіталь поступив 29-річний хлопець зі скаргами на погіршення зору в одному оці. Він повідомив лікарям, що незадовго до цього вступав в сексуальний контакт, а вранці його зір кардинально погіршився.

Така тенденція обумовлена ​​тим, що під час оргазму в очному яблуці зростає тиск, в результаті чого судини розриваються і виникають крововиливи.

Дослідники проаналізували цей і аналогічні випадки і з'ясували справжню причину проблем із зором - пацієнти зі скаргами на зір незадовго до появи симптомів займалися сексом.

Було встановлено, що під час оргазму люди затримують дихання, через це збільшується тиск, що провокує розриви судин з подальшим тромбозом сітківки . Чоловіки більше, ніж жінки виявилися вразливими до такої проблеми, так як вони частіше затримують дихання.

Це вже не перше дослідження, яке доводить вплив оргазму на очі. Раніше вчені встановили, що пік сексуального задоволення може спровокувати глаукому (патологію зорового нерва внаслідок збільшення тиску).
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю