» » Стало відомо, чому собакам подобаються, коли люди посміхаються
Усі новини

Стало відомо, чому собакам подобаються, коли люди посміхаються

Стало відомо, чому собакам подобаються, коли люди посміхаються

Зоологи з Фінляндії виявили, що реакція собак на прояв доброти і позитивні емоції має дуже багато спільного з людською Фахівці з Фінляндії прийшли до висновку, що собаки не тільки прекрасно ідентифікують ті чи інші емоції людини, але ще й реагують на них певним чином. Саме з цієї причини чотирилапими вихованці обожнюють усміхнених людей.

В результаті досліджень фінські зоологи виявили, що реакція собак на прояв доброти і позитивні емоції має дуже багато спільного з людською. Так, в організмі тварини відразу ж активізується вироблення гормону щастя . За словами науковців, окситоцин відіграє одну з першорядних ролей в сприйнятті собаками обстановки та світу, який їх оточує.

Нагадаємо, раніше було прийнято вважати, що найголовніше для будь-якого собаки - пошук їжі і розмноження . Але тоді вихованці повинні сприймати своїх власників виключно як джерело регулярного надходження їжі. Зовсім недавно більшість зоологів і психологів почали висувати нову теорію, яка спростовує ці переконання. На думку науковців, спілкування з людиною надзвичайно важливо для домашніх тварин.

Фінські експерти провели експеримент, проаналізувавши, як впливає на собак спрей, до складу якого входить окситоцин. Спочатку тваринам продемонстрували картки, на яких були зображені злі люди. Практично всі собаки відчули при перегляді страх. Але після того, як їм дали окситоцин, реакція тварин змінилася. Таким чином, експертам вдалося довести, що гормон щастя надає на тварин практично такий же вплив, як і на людей.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю