» » Вино, пиво і горілка викликають різні емоційні стани
Усі новини

Вино, пиво і горілка викликають різні емоційні стани

Вино, пиво і горілка викликають різні емоційні стани

Горілка і алкоголь зі схожою фортецею частіше, ніж інші напої, провокують агресивний стан. А пиво і червоне вино розслабляють і викликають відчуття втоми і млявості Експерти з Великобританії вирішили вивчити, як різні алкогольні напої впливають на психологічний стан людини. Як з'ясувалося, кожен з типів алкоголю здатний викликати у людей різні емоції.

Науковці з Національної служби охорони здоров'я Великобританії в Кардіффі провели дослідження з метою визначити, яким чином алкоголь впливає на поведінку і емоційний стан людини. Учасниками масштабного опитування стали 29000 чоловік з 21 країни. Кожен з респондентів розповів, як багато він п'є спиртного, які з напоїв любить найбільше і які відчуття випробовує після їх вживання.

Проаналізувавши результати анкетування, дослідники прийшли до висновку, що різні види алкоголю провокують у людей ті чи інші емоції. Так, пиво і червоне вино розслабляють і викликають відчуття втоми і млявості . А ось міцний алкоголь , Навпаки, на певний час бадьорить і дає людині відчуття «зарядженості» . Крім того, саме напої з високим градусом змушують людей відчувати себе більш привабливими в очах представників протилежної статі .

Також горілка і алкоголь зі схожою фортецею частіше, ніж інші напої, провокують агресивний стан і нерідко доводять людини до участі в бійках.

Що ж до білого вина, воно викликає у людей досить змішані почуття, а деякі любителі цього напою і зовсім не відчувають ніяких емоцій.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю