» » Експерти: жінки справляються з водінням краще, ніж чоловіки
Усі новини

Експерти: жінки справляються з водінням краще, ніж чоловіки

Експерти: жінки справляються з водінням краще, ніж чоловіки

Найчастіше відволікаються юні водії-чоловіки, екстраверти, люди з нервовими розладами і ті, хто регулярно їздить за кермом Дослідники з Норвегії вважають, що жінки справляються з водінням краще, ніж чоловіки. Виявляється, прекрасна стать рідше відволікається від дорожньої обстановки в порівнянні з сильною статтю. Такі відомості були отримані після вивчення звичок 1500 водіїв.

Під час експерименту добровольців розділили на дві групи - одна з них складалася з осіб студентського віку, а друга включала себе дорослих людей. Багато учасників навіть не замислювалися про якісь відволікаючих факторах під час поїздок.

Обробивши отримані відомості, вчені з'ясували, що схильність відволікатися від дороги залежить від статі, віку і особистісних особливостей. Найчастіше відволікаються юні водії-чоловіки, екстраверти, люди з нервовими розладами і ті, хто регулярно їздить за кермом . Також було встановлено, що дорослі жінки вкрай рідко можуть відволіктися під час водіння.

Найчастіші приводи відволіктися - розмови і дії з пасажирами, спілкування по телефону, перемикання магнітоли . Статистика показує, що близько 12% дорожньо-транспортних пригод відбуваються через те, що водії відволікаються від дорожньої обстановки та управління автомобілем.

Експерти рекомендують дотримуватися підвищеної обережності тим, хто опинився в групі ризику.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю