» » Експерти розповіли про кардинально нові способи боротьби з ГРВІ
Усі новини

Експерти розповіли про кардинально нові способи боротьби з ГРВІ

Експерти розповіли про кардинально нові способи боротьби з ГРВІ

Ці нові способи зміцнити імунну систему в період простудних захворювань точно припадуть тобі до душі Представники науки з Британії зробили несподіваний висновок, що з ГРВІ допоможе боротися правило п'яти «С».

Секс

Для проведення експерименту добровольців розділили на 2 групи. Одна група повинна була приділяти час інтиму регулярно, а друга - відмовитися від сексу на кілька місяців. Після вивчення результатів з'ясувалося, що група, яка займалася сексом регулярно, в 2 рази менше страждала від ГРВІ.

Сон

Серед людей, які сплять близько 7 - 8 годин, в 3 рази менше виявляється хворих респіраторними вірусними інфекціями, в порівнянні з тими, хто спить не більше 6 годин.

Спорт

Заняття спортом і звичайна фізкультура покращують кровопостачання, дозволяють тримати організм в тонусі, зміцнюють імунну систему і сприяють виробленню гормонів, що відповідають за відчуття щастя.

Сало

У салі міститися жирні кислоти, які стимулюють роботу імунної системи. Особливо в період зростання захворюваності на ГРВІ потрібно не забувати включати його в раціон. Якщо такої можливості немає, сало замінюють вершками, жирними м'ясними бульйонами, молоком і вершковим маслом.

Сонячні промені

У період недостатньої кількості сонця люди відчувають нудьгу і нерідко стають уразливими до ГРВІ.

Така тенденція обумовлена ​​недостатньою кількістю серотоніну, який виробляється під впливом сонячних променів. Ця речовина покращує рухову активність і регулює тонус судин.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю