» » Експерти: людський мозок здатний функціонувати в режимі «автопілота»
Усі новини

Експерти: людський мозок здатний функціонувати в режимі «автопілота»

Експерти: людський мозок здатний функціонувати в режимі «автопілота»

Експерти з США вивчали особливості головного мозку і зробили висновок, що при бездіяльності людини, мозок займають різні пасивні думки Представники науки з Великобританії з'ясували і довели, що людський мозок може функціонувати в режимі «автопілота».

На думку організаторів експерименту, якщо людина виконує дії, що вимагають уваги і розумових зусиль, але при цьому вони йому знайомі, мозок сильно не напружується для реалізації завдання. Він автоматично обробляє які в нього дані. Такий стан називається пасивної роботою головного мозку.

Вперше таке поняття з'явилося ще 15 років тому. Експерти з США вивчали особливості головного мозку і зробили висновок, що при бездіяльності людини, мозок займають різні пасивні думки.

На сьогоднішній день стало відомо, що мозок без усвідомленої участі людини самостійно виконує знайомі йому дії. Наприклад, людина не замислюючись, йде знайомим маршрутом, поливає кімнатні рослини, працює в добре знайомих комп'ютерних програмах. В такому випадку мозок буде функціонувати в режимі «автопілота», а його окремі зони контролюватимуть виконання завдання.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю