» » Експерти: ревнощі корисні для відносин
Усі новини

Експерти: ревнощі корисні для відносин

Експерти: ревнощі корисні для відносин

Вчені зробили висновок, що ті, хто відчувають почуття ревнощів, намагаються не допустити розлучення і зміцнити відносини Представники науки з США з'ясували, що ревнощі приносить відносинам користь. В ході дослідження було встановлено, в якій зоні головного мозку виникає почуття ревнощів і як вона впливає на взаємини.

У якості піддослідних вчені використовували моногамних мавп-стрибунів. Вони вибирають собі партнерів на все життя і відстоюють власну територію.

Мавп-самців розділили на 2 групи. Першій групі показували клітку, в якій їх самки грали з іншими приматами, а другої групи - сторонніх самок, які так само грали з іншими мавпами. В цей же час вчені сканували головний мозок піддослідних і вимірювали коливання їх гормонального фону.

Після обробки інформації з'ясувалося, що у самців, які відчувають почуття ревнощів, активізувалася зона мозку, яка відповідає за емоційну біль, що виникає під час розлуки, втрати або при самоті. Крім того, проявила активність зона мозку, відповідальна за емоційний стан і стресові ситуації. Це означає, що почуття ревнощів підкріплюється відчуттям емоційної болю від розлуки. Тому ті, хто відчувають такі почуття, намагаються не допустити розлучення і зміцнити відносини.

Проведене дослідження дозволило вченим зрозуміти, чому багато людей прагнуть до моногамних стосунків. Також було зроблено висновок, що ревнощі виникла в процесі еволюції, як спосіб збереження пар.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю