» » Штучний інтелект перевершив людей
Усі новини

Штучний інтелект перевершив людей

Штучний інтелект перевершив людей

Штучний інтелект перевершив можливості людей, так як зміг розробити більш прогресивне програмне забезпечення Штучний інтелект перевершив можливості людей, так як зміг розробити більш прогресивне програмне забезпечення, а також він удосконалив здатність вчитися.

Не так давно компанія Google запустила проект AutoML. Під ним мається на увазі розробка автоматизованого машинного навчання. Крім того, штучний розум зміг створювати нейромережі - відтворювати нервову систему людини.

На сьогоднішній день він досяг досить високих результатів, коли визначив зображення, які йому показували.

Організаторів проекту вразив результат при порівнянні показників роботи програми, створеної штучним інтелектом, і фахівцем-розробником.

Програма, розроблена машиною, розпізнала 43% зображень, тоді як програма, створена людиною, впоралася із завданням на 39% . Варто зауважити, що це найвищий результат серед раніше розробленого людьми програмного забезпечення.

Організатор проекту Сундар Пічаї заявив, що мета AutoML не замінить фахівців штучним розумом, а допомогти їм на перших етапах роботи з машини, які самі. Таким способом можна буде залучити до роботи тисячі експертів.

Однак критики проекту не такі оптимістичні. На їхню думку, AutoML і аналогічні проекти витіснять з ринку розробників нескладних алгоритмів. Також бентежить той факт, що Google не приймає в проект навіть найкращих фахівців з інших компаній.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю