» » Регулярний секс знижує ризик погіршення пам'яті
Усі новини

Регулярний секс знижує ризик погіршення пам'яті

Регулярний секс знижує ризик погіршення пам'яті

Регулярні заняття сексом покращують стан клітин головного мозку, які відповідають за інтелект і молодість Представники науки з США стверджують, що знайшли взаємозв'язок між недоумством в похилому віці і рівнем сексуальної активності. На їхню думку, регулярні заняття сексом покращують стан клітин головного мозку, які відповідають за інтелект і молодість.

Для отримання відомостей був проведений експеримент, в якому брало участь 100 добровольців від 50 років. Вони заповнювали анкети, в яких вказували інформацію про свою сексуальну активність. Далі учасники вирішували завдання на логіку, пам'ять, а також проходили тести, що дозволяють оцінювати словниковий запас.

В результаті дослідження виявилось, що люди з високими показниками сексуальної активності набагато краще справлялися із завданнями в порівнянні з тими, у кого секс буває від випадку до випадку. Крім того, добровольці, у яких бурхлива інтимне життя, виглядали молодшими за свої роки.

Такий ефект досягається завдяки стимуляції роботи мозкових клітин під час статевого акту. Крім того, організм починає активно виробляти ендорфін і адреналін.

З віком клітини всихають, втрачають активність і здатність регенеруватися. Але якщо тримати їх в тонусі, можна продовжити не тільки молодість, але і уникнути недоумства.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю