» » Чи можна на сайтах знайомств зустріти свою любов?
Усі новини

Чи можна на сайтах знайомств зустріти свою любов?

Чи можна на сайтах знайомств зустріти свою любов?

На думку фахівців, знайти справжнє кохання на різних сайтах знайомств практично нереально. Вчені назвали цього вагомі причини Експерти в психології з'ясували, чи можна у віртуальному світі знайомств зустріти кохання всього життя.

На їхню думку, знайти справжнє кохання на різних сайтах знайомств практично нереально. Справа в тому, що люди зазвичай вказують якості, які хочуть бачити в партнері, зовсім не такі, які б їх влаштували в реальному житті.

Для отримання відомостей експерти провели дослідження, в якому брало участь 300 молодих людей з традиційною сексуальною орієнтацією. Респонденти заповнювали анкети, в яких вказували риси, які залучають їх у партнері, а також свої особистісні якості.

Далі учасникам організовували 12 нетривалих побачень. Після їх закінчення молоді люди повинні були вказати в анкетах, які партнери їх залучили найбільше.

Виявилося, що між бажаними і реальними якостями партнерів немає зв'язку. Більш того, учасників залучали люди з протилежними рисами характеру. Тому ймовірність зустріти любов в мережі - мінімальна.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю