» » Експерти розповіли, що може погубити людство
Усі новини

Експерти розповіли, що може погубити людство

Експерти розповіли, що може погубити людство

На їхню думку, людство може погубити штучний інтелект. За попередніми підрахунками, це може статися вже через 100 - 500 років Представники науки з Америки з'ясували, через що може закінчитися людська ера. На їхню думку, людство може погубити штучний інтелект. За попередніми підрахунками, це може статися вже через 100 - 500 років.

Відомий фізик Макс Тегмарк вважає, що дослідження і розробки штучного інтелекту, не беруть до уваги нюанси, пов'язані з свідомістю. Однак дуже важливо брати до уваги різницю в мисленні між свідомим і несвідомим способом обробки інформації, які характерні для живих і неживих видів.

Викликає побоювання у вчених і те, що штучний інтелект майбутнього може сприймати себе, як людину, за винятком деяких факторів. Будучи високорозвиненим, є ризик, що він вважатиме себе сильніше і головніше людства і захоче його знищити, як зжив себе вид. З огляду на таку перспективу, фільм «Термінатор» вже не здається фантастичним.

Раніше було проведено опитування серед вчених, в ході якого було встановлено, що багато хто з них вважають, що навіть якщо буде активно впроваджуватися в життя людства робототехніка, потреба в людях-вчених не зникне.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю