» » Перегляд порно шкодить сексуальному життю людини
Усі новини

Перегляд порно шкодить сексуальному життю людини

Перегляд порно шкодить сексуальному життю людини

Фахівці в черговий раз довели, що надмірне захоплення порнографією здатне завдати особистому житті чоловіків і жінок відчутної шкоди. Так, згідно з результатами останніх досліджень, ступінь приємних відчуттів значно знижується від частих переглядів фільмів для дорослих.

Науковці провели дослідження, учасниками якого стали 850 дорослих жителів Англії і Німеччини. Всі чоловіки і жінки пройшли анкетування, детально відповівши на питання про те, як часто вони переглядають порнофільми для мастурбації. Крім того, кожен випробовуваний дав оцінку свого сексуального життя, поставивши їй від 1 до 6 балів.

Проаналізувавши зібрану статистику, експерти прийшли до наступних висновків: люди, які мали пряму залежність від порнографії і не могли провести жодного дня без перегляду фільмів для дорослих, втрачали здатність повноцінно насолоджуватися сексом зі своєю другою половиною - статевої акт не приносив їм стовідсоткового насолоди і обопільного задоволення процесом.

Фахівці настійно рекомендують не кидатися в крайнощі і ні в якому разі не брати порнофільми за зразок того, "як повинно бути в ідеалі". В абсолютній більшості випадків кіно для дорослих не має нічого спільного з реальністю, а тому використовувати його в якості керівництва для відмінного сексу - прямий шлях до проблем у відносинах.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю