» » Вчені: кетонові дієта здатна продовжити життя
Усі новини

Вчені: кетонові дієта здатна продовжити життя

Вчені: кетонові дієта здатна продовжити життя

Ця дієта дуже популярна серед спортсменів. Суть кетонової системи харчування полягає в тому, що основна частина калорій доводиться не на вуглеводи, а на жири і білки Каліфорнійські фахівці виявили новий секрет довгожительства. Як з'ясувалося, щоб продовжити життя, необхідно дотримуватися кетодіети - системи живлення, популярність якої серед фанатів фітнесу та спорту сьогодні зростає, як на дріжджах.

Науковці з університету Каліфорнії в Сан-Франциско провели дослідження з метою з'ясувати, який вплив на організм надає кетонові дієта. Експеримент проводили на лабораторних мишах, і результати виявилися дивовижними.

Суть кетонової системи харчування полягає в тому, що основна частина калорій доводиться не на вуглеводи, а на жири і білки . Іншими словами, головним джерелом енергії для організму є не глюкоза, а жирні кислоти і кетони. Таким чином, активізується своєрідний ефект «заощадження енергії»: м'язи знаходять витривалість і сповільнюється процес старіння клітин мозку.

Проаналізувавши результати експерименту, фахівці прийшли до дуже обнадійливим висновків. Літні миші, яких посадили на кетонові дієту, могли похвалитися більш міцною пам'яттю і кмітливістю, ніж молоді гризуни, які харчувалися звичайною їжею. До слова, кетоновий метаболізм істотно знизив шанси померти в середньому віці, тоді як на максимальну тривалість життя практично не впливав.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю