» » Вчені: чоловічий алкоголізм небезпечніший жіночої залежності від спиртного
Усі новини

Вчені: чоловічий алкоголізм небезпечніший жіночої залежності від спиртного

Вчені: чоловічий алкоголізм небезпечніший жіночої залежності від спиртного

Алкоголь неоднаково впливає на чоловічий і жіночий організм. Тому сильна стать більш уразливий до наслідків прийняття алкоголю Представники науки з Фінляндії з'ясували, що чоловічий алкоголізм небезпечніший жіночої залежності від спиртного. Для отримання відомостей був проведений експеримент, в результаті якого було встановлено негативні наслідки алкоголю для чоловіків і жінок.

На думку експертів, систематичне зловживання "зеленим змієм" призводить до серйозних розладів нервової системи і знижує рівень інтелекту. Такі наслідки виникають і в тих випадках, коли спиртне вживається в невеликих кількостях, але регулярно.

Крім цього, було відзначено, що алкоголь неоднаково впливає на чоловічий і жіночий організм. У чоловіків спиртне виводить з організму кілька чутливих кінцевих волокон (рецепторів) гамма-аміномасляної кислоти, а у жінок лише одне кінцеве волокно. Тому сильна стать більш уразливий до наслідків прийняття алкоголю.

У той же час було встановлено, що жіночий алкоголізм майже не піддається лікуванню на відміну від алкогольної залежності у чоловіків.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю