» » Експерти розповіли, як посилити сексуальний потяг у жінок
Усі новини

Експерти розповіли, як посилити сексуальний потяг у жінок

Експерти розповіли, як посилити сексуальний потяг у жінок

Жіноче сексуальний потяг безпосередньо залежить від статевих гормонів: саме вони відповідальні за бажання займатися сексом лише з постійним партнером, не відчуваючи при цьому інтересу до випадкових зв'язків Американські та британські науковці провели масштабне дослідження з метою з'ясувати, що найсильніше впливає на жіноче сексуальне бажання. Як виявилося, потяг безпосередньо залежить від статевих гормонів: саме вони відповідальні за бажання займатися сексом лише з постійним партнером, не відчуваючи при цьому інтересу до випадкових зв'язків.

Дослідники з Університету Глазго в Великобританії і їхні колеги з Гумбольдтського Університету в Каліфорнії, США об'єднали свої зусилля і провели спільне дослідження. Вчені давно виявили, що жіноче сексуальний потяг знаходиться під владою менструального циклу, але ось про те, яку саме роль в цьому процесі відіграє гормональний статус, по сьогоднішній день було відомо дуже мало.

За словами науковців, в першу чергу на сексуальний потяг впливають рівні естрадіолу, прогестерону і тестостерону. Перший грає величезну роль у функціонуванні статевих органів, другий відповідає за менструальний цикл і настання вагітності. А ось тестостерон необхідний жіночому організму для того, щоб останній набував певну частину чоловічих статевих ознак.

В рамках експерименту, учасницями якого стали 375 жінок, фахівцям вдалося з'ясувати, що саме прогестерон здатний притупляти потяг жінки до її статевого партнера. При цьому естрадіол приводить в норму і навіть посилює сексуальне бажання, тоді як тестостерон, всупереч поширеній думці, не робить абсолютно ніякого впливу на жіноче потяг.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю