» » Експерти назвали ключову причину настання смерті у чоловіків під час сексу
Усі новини

Експерти назвали ключову причину настання смерті у чоловіків під час сексу

Експерти назвали ключову причину настання смерті у чоловіків під час сексу

Експерти з французького університету стверджують, що під час інтиму чоловіки найчастіше гинуть від несподіваного серцевого нападу Експерти з французького університету стверджують, що під час інтиму чоловіки найчастіше гинуть від несподіваного серцевого нападу. Ускладнюється ситуація тим, що жінки соромляться викликати швидку допомогу або звернутися до тих, хто поблизу.

Представники науки обробили інформацію про 3028 чоловіків, які померли від зупинки серця. В результаті було встановлено, що 246 осіб померло під час різної фізичної діяльності, з них 17 чоловіків померли в процесі інтимної близькості.

Також було встановлено, що лише один з 8 чоловік залишався живим, якщо траплявся несподіваний серцевий напад під час інтиму. Експерти вважають, що при будь-яких інших обставин смола б вижити половина чоловіків.

Невтішна статистика зумовлена ​​ще й тим, що статеві партнери від побаченого знаходяться в шоковому стані, приходять в розгубленість і не можуть діяти адекватно - викликати швидку, надати самостійно першу допомогу. Щомиті в такій ситуації для чоловіка може стати останнім - шанс на благополучне завершення знижується кожну хвилину на 10%.

Згідно з отриманими даними, якщо напад стався під час статевого акту, хворий чекав кваліфікованої допомоги в два рази довше.

Вчені настійно радять тим, хто пережив серцевий напад, утриматися від інтимної близькості приблизно два тижні, не пити алкоголь і не їсти їжу у великих кількостях; а головне - слід попросити статевого партнера взяти провідну роль в ліжку на себе.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю