» » Фахівці розповіли, як зробити секс приємним для обох партнерів
Усі новини

Фахівці розповіли, як зробити секс приємним для обох партнерів

Фахівці розповіли, як зробити секс приємним для обох партнерів

За словами експертів, секс здатний стати повноцінним, якщо пара дотримується ряд певних ритуалів, які є запорукою досягнення найвищого задоволення Сексологи поділилися вельми дієвим способом, який дозволить інтимної близькості приносити максимальне задоволення обом партнерам. За словами експертів, секс здатний стати повноцінним, якщо пара дотримується ряд певних ритуалів, які є запорукою досягнення найвищого задоволення.

Науковці з США провели масштабне опитування в рамках програми під промовистою назвою «Сексуальне дослідження в Америці». Учасниками анкетування стали понад 2000 жінок і чоловіків досить молодого віку. Кожен з опитаних дав детальну характеристику своїм уподобанням і нахилам в інтимній сфері

До слова, дане дослідження організували на тлі шаленої популярності бестселера «П'ятдесят відтінків сірого» і повнометражної кінокартини, яка побачила світ незабаром після презентації книги.

Настільки провокаційна історія стосунків молодої пари не на жарт вразила читачів і глядачів по всьому світу і посприяла збільшенню виручки в секс-шопах країни в кілька разів, завдяки чому були спростовані багато популярних стереотипи.

За словами експертів, що проводили опитування, абсолютна більшість учасників анкетування відзначили такі нюанси: попередниками чудового сексу практично завжди є створення інтимної атмосфери в приміщенні, де усамітнилася пара, а також обійми, поцілунки і фрази романтичного характеру.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю