» » Вчені розповіли, до чого може призвести зловживання сіллю
Усі новини

Вчені розповіли, до чого може призвести зловживання сіллю

Вчені розповіли, до чого може призвести зловживання сіллю

Було доведено, що надмірне вживання солі підвищує ризик серцевих захворювань майже в два рази На конференції Європейського товариства кардіологів професор національного інституту здоров'я і добробуту з Фінляндії Пекка Йоусілахті назвав і обгрунтував небезпеку зловживання сіллю.

В результаті тривалого дослідження сечі чоловіків і жінок у віці від 30 до 65 років вченими було доведено, що споживання більше 13 грам солі на добу підвищує ризик серцевих захворювань майже в два рази. Це у порівнянні з тими, хто регулярно використовує в їжу менше 68 грамів хлориду натрію.

За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров'я щоденна норма солі повинна складати не більше 5 грам на добу - це близько половини чайної ложки. Таке обмеження сприятиме запобіганню більше 2 млн. Смертей щорічно.

За відомостями організації більше половини населення планети щодня перевищують норму споживання солі на 80-140%. Зайва сіль потрапляє в людський організм в основному з хлібобулочними виробами, ковбасами, чіпсами, солоним арахісом, фаст-фудом, а також зі сніданками швидкого приготування.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю