» » Вчені розповіли, як на людей впливає недосипання
Усі новини

Вчені розповіли, як на людей впливає недосипання

Вчені розповіли, як на людей впливає недосипання

На думку вчених, недолік сну і відпочинку може відображатися на способі прийняття рішень. Невиспаний людина робить необачні і необдумані вчинки Представники науки з Німеччини з'ясували, який вплив на людей робить недолік сну. На їхню думку, недосипання відбивається на способі прийнятті рішень.

Для отримання відомостей вчені провели експеримент за участю 14 студентів. Їм запропонували зіграти в гру. В ході гри добровольцям пропонували трохи грошей, але з можливістю збільшення суми, якщо вони будуть готові ризикувати. Дослідження тривало 7 днів, і весь цей час добровольці спали менше 5 годин.

В результаті виявилося, що більшість учасників приймало ризиковані рішення. Особливо під кінець експерименту.

Отримані результати дозволили зробити висновок, що мозок через недостатню кількість сну починає функціонувати по-іншому.

Справа в тому, що під час роздумів і обробки інформації використовується префронтальная кора головного мозку. Якщо людина мало спав і відпочивав, вона не може повноцінно функціонувати , Так як не встигає «відпочити». Через таких фізіологічних особливостей людина робить необачні вчинки.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю