» » Дослідники з'ясували, чим загрожує відсутність сновидінь
Усі новини

Дослідники з'ясували, чим загрожує відсутність сновидінь

Дослідники з'ясували, чим загрожує відсутність сновидінь

Експерти припускають, що неможливість бачити сни підвищує ймовірність зниження розумових здібностей людини Австралійські представники науки з'ясували, що тягне за собою відсутність сновидінь у сплячої людини. По-науковому такий стан називається скороченням періоду швидкого сну.

Експерти припускають, що неможливість бачити сни підвищує ймовірність зниження розумових здібностей людини.

Для отримання відомостей організатори провели експеримент за участю 300 осіб у віці 67 років. Протягом 12 років за добровольцями велося спостереження, і паралельно з допомогою обладнання фіксувалася робота їх головного мозку.

За час дослідження у 24 учасників було діагностовано захворювання Альцгеймера, а у 32 - ознаки слабоумства.

В ході експерименту був встановлено, що зниження інтелектуальних здібностей пов'язано з відсутністю снів. Крім того, було встановлено, що зменшення періоду швидкого сну навіть на 1% підвищує ризик розвитку слабоумства на 9%.

Вчені ще з'ясували всі процеси взаємозв'язку недоумства і відсутності снів, проте дослідження в цьому напрямку триватимуть.

Варто зауважити, що людському мозку є п'ять періодів сну. Крайній період характеризується найбільш підвищеною активністю мозку. У ці моменти люди і бачать сни, а очі під закритими століттями рухаються.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю