» » Експерти: ненависна робота може стати причиною стресів
Усі новини

Експерти: ненависна робота може стати причиною стресів

Експерти: ненависна робота може стати причиною стресів

Постійне незадоволення в роботі може привести до нервового виснаження, на цьому тлі можуть розвинутися серцево-судинні захворювання, аутоімунні захворювання і навіть онкологія Фахівці стверджують, що невдоволення роботою може стати причиною стресів. Несприятливий вплив робить і негативна атмосфера в робочому колективі.

Для отримання відомостей була зібрана інформація про 3000 громадян США, вік яких становив від 25 до 70 років.

Провівши опитування, експерти з'ясували, що 2/3 жителів США незадоволені своїм місцем роботи. І велика частина з них скаржиться на нестабільне психологічний стан.

Незадоволеність роботою викликана тим, що райдужні очікування не співпали з реальним станом справ.

Багато учасників опитування заявили, що відчувають на роботі ворожість, яка їх пригноблює. Крім того, близько 80% респондентів навіть після підвищення кваліфікації не побачили для себе можливості кар'єрного росту через негативну атмосфери серед колег по роботі.

Також було встановлено, що люди, які довго шукали роботу і знайшли невідповідний робоче місце, відчувають сильні стреси в порівнянні з тими, хто вдома продовжує шукати вакансії. Також такий перебіг справ загрожує і затяжною депресією.

Наслідки стресів не можна недооцінювати. Постійне незадоволення в чомусь може привести до нервового виснаження, на цьому тлі можуть розвинутися серцево-судинні захворювання, аутоімунні захворювання і навіть онкологія.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю