» » Ці продукти мають найбільш негативний вплив на шкіру
Усі новини

Ці продукти мають найбільш негативний вплив на шкіру

Ці продукти мають найбільш негативний вплив на шкіру

У складений перелік входить їжа, яка провокує висипання, запалення і передчасні зморшки Представникам науки вдалося з'ясувати, які продукти мають найбільш негативний вплив на шкіру. У складений перелік входить їжа, яка провокує висипання, запалення і передчасні зморшки.

Перше місце в списку займає цукор . Він входить до складу багатьох продуктів харчування і за рахунок вмісту простих вуглеводів негативно впливає на клітини епідермісу. В результаті шкіра починає виробляти колаген в недостатній кількості. Через це вона втрачає пружність і стає пухкої.

На другому місці списку - гостра і пряна їжа , Яка підсилює роботу сальних залоз. У такому випадку шкіра стає жирною, особливо вранці, і схильної до висипань і запалень.

Третє місце займає алкоголь , Який викликає брак вітаміну Е і С. Без достатньої кількості цих компонентів шкірі важко виробляти колаген. Крім того, спиртне розширює судини, в результаті чого на шкірі можуть з'явитися червоні плями.

На четвертому місці знаходиться жирна їжа , Що викликає водний дисбаланс. У такому випадку шкіра недоотримує корисні компоненти і покривається зморшками, втрачаючи пружність.

Далі за списком йдуть солоні продукти . Вони тривалий час утримують воду в організмі, в результаті чого з'являються набряклості, мішки під очима і висипання.

Замикає список свіже молоко . Воно стимулює роботу сальних залоз, тому шкіра стає жирною і запаленої. Однак кисломолочні продукти покращують функціонування шлунково-кишкового тракту і сприятливо впливають на шкіру.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю