» » Експерти з'ясували, чому їжа з кетчупом багатьом здається смачніше
Усі новини

Експерти з'ясували, чому їжа з кетчупом багатьом здається смачніше

Експерти з'ясували, чому їжа з кетчупом багатьом здається смачніше

Багато хто з нас любить приправляти їжу соусом або кетчупом. Тоді смакові якості їжі покращуються. Однак представники науки з'ясували, чому їжа з кетчупом багатьом здається смачніше Багато хто з нас любить приправляти їжу соусом або кетчупом. Тоді смакові якості їжі покращуються. Однак представники науки з'ясували, чому їжа з кетчупом багатьом здається смачніше і в чому секрет популярності продукту.

Під час вивчення інгредієнтів кетчупу і його впливу було встановлено, що людей приваблює його злегка солодкуватий смак і в той же час солонуватий, а інгредієнти в сукупності дозволяють отримати продукт з високою енергетичною цінністю.

На думку вчених, солоний присмак свідчить про наявність електролітів, які допомагають організму функціонувати повноцінно. Також в складі кетчупу були виявлені високобілкові компоненти - умами . Вони високо цінуються в азіатській кухні, так як надають стравам насичений смак і приємний післясмак.

У кетчуп входить глутамат натрію , Відгуки про який вельми суперечливі. І хоча до цих пір не було виявлено прямого зв'язку між глутамат і виникають на тлі його вживання захворюваннями, проте лікарі не рекомендують вживати продукти, у складі яких є різні смакові підсилювачі.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю