» » Спеціальна дієта може знизити ризик розвитку раку
Усі новини

Спеціальна дієта може знизити ризик розвитку раку

Спеціальна дієта може знизити ризик розвитку раку

Організатор дослідження рекомендує звести до мінімуму вживання фаст-фуду та іншої висококалорійної їжі - це допоможе уникнути ожиріння і знизить ризик розвитку раку Провідний дослідник з Америки С. Томсон стверджує, що висококалорійна їжа збільшує ризик розвитку раку. До небезпечних продуктів відносяться гамбургери, чізбургери, піца і аналогічна їжа.

Експерт вважає, що багата калоріями їжа провокує ожиріння, яке збільшує ризик появи смертоносної хвороби. Альтернативою шкідливої ​​їжі можуть бути фрукти і овочі. Вони не містять багато калорій і при цьому насичені корисними елементами.

Такий висновок було зроблено після вивчення раціону 90000 чоловік. Люди, які харчуються їжею з великою кількістю калорій, частіше за інших страждають від ожиріння і стикаються з раковими захворюваннями. Ті, хто вважають за краще фрукти і овочі, в більшості випадків не мають проблем із зайвою вагою і рідше хворіють на рак.

Організатор дослідження рекомендує звести до мінімуму вживання фаст-фуду, піци, гамбургерів, чизбургеров, хот-догів і інший висококалорійної їжі.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю