» » Чи може погано вплинути на здоров'я перерваний статевий акт?
Усі новини

Чи може погано вплинути на здоров'я перерваний статевий акт?

Чи може погано вплинути на здоров'я перерваний статевий акт?

Є відомості, що ППА підвищує ризик появи простатиту, передчасного сім'явиверження, а також погіршує якість сперми. Експерти розповіли, чи є істина в твердженнях З великою швидкістю серед людей поширюються віруси і міфи. Якщо в першому випадку є імунітет і ліки, то з другим все не так просто. Міфи осідають в головах людей і заважають мислити раціонально.

Нещодавно вчені розвінчали один з поширених вигадок, який пов'язаний з сексуальним життям.

Є відомості, що ППА підвищує ризик появи простатиту, передчасного сім'явиверження, а також погіршує якість сперми. Експерти розповіли, чи є істина в твердженнях.

Вперше думка про шкоду ППА для простати виникло в 70-х роках, проте наукового підтвердження воно не отримало. Проте, побоювання та міфи серед людей залишилися. Наступне дослідження в 90-х роках також не підтвердило, що перерваний статевий акт погано впливає на здоров'я.

Нещодавно вчені знову провели дослідження, в ході якого з'ясували, що близько 30% чоловіків практикують перерваний статевий акт . При цьому у них не виникають проблеми зі здоров'ям, які могли б бути пов'язані з вибором даного методу контрацепції.

Однак потрібно враховувати, що перерваний статевий акт самий ненадійний метод запобігання від незапланованої вагітності. До того ж він не захищає від захворювань, які передаються статевим шляхом.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю