» » Чи не снідати і пізно вечеряти дуже небезпечно для здоров'я
Усі новини

Чи не снідати і пізно вечеряти дуже небезпечно для здоров'я

Чи не снідати і пізно вечеряти дуже небезпечно для здоров'я

Провідні європейські кардіологи вважають, люди, які не снідають і пізно вечеряють, ризикують передчасно померти від інфаркту Раціон та режим харчування впливають на людей сильніше, ніж здається на перший погляд. Перераховані фактори здатні як погіршити, так і поліпшити здоров'я. Багато що залежить від вибору і обізнаності населення.

Провідні європейські кардіологи вважають, люди, які не снідають і пізно вечеряють, ризикують передчасно померти від інфаркту . Ризик у них зростає в 4 - 5 разів у порівнянні з людьми, які не пропускають сніданок і не їдять незадовго до сну.

Згідно зі статистикою, кожен десятий пацієнт з інфарктом міокарда помирає протягом року з моменту появи захворювання.

Щоб мінімізувати розвиток небезпечних проблем зі здоров'ям, слід вечеряти як мінімум за кілька годин до сну (2-3 години) . Їжа повинна бути легкою для перетравлення і в невеликому обсязі. Сніданок повинен бути щільним і включати в себе корисні і енергетично цінні продукти харчування. В якості сніданку експерти рекомендують вибирати складні вуглеводи (цільнозернові крупи), йогурт, нежирне молоко, сири. Також підуть на користь овочеві салати і фрукти.

Експерти провели дослідження за участю 113 пацієнтів зрілого віку, які надійшли в стаціонар із захворюваннями серця. Організатори експерименту відстежували їх стан здоров'я, а також вивчали раціон.
Виявилося, що багато хто з них відмовлялися від сніданку і вечеряли незадовго до сну. Також експерти виявили, що люди з правильним режимом харчування рідше стикаються з хворобами серця і судин.

Проведене дослідження доводить, що не тільки продукти, а й режим харчування впливає на організм.

Проблеми зі здоров'ям завжди легше запобігти, ніж потім боротися з наслідками. Якщо харчуватися корисною їжею в правильному режимі, ризик розвитку серцевих проблем буде знижений.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю