» » Червоне м'ясо підвищує ризик розвитку раку на 20%
Усі новини

Червоне м'ясо підвищує ризик розвитку раку на 20%

Червоне м'ясо підвищує ризик розвитку раку на 20%

Щоб знизити ймовірність утворення злоякісних пухлин, потрібно скоротити вживання цього продукту до 2-х разів на тиждень Останнім часом продукти харчування все частіше потрапляють в поле зору вчених. Така тенденція не дивно, так як дослідження довели, що раціон суттєво впливає за самопочуття і здоров'я людей.

Представники науки з Великобританії зробили висновок, що щоденне вживання червоного м'яса на 20% збільшує ймовірність появи раку кишечника . Висновки були зроблені на основі проведеного дослідження за участю 500 тис. Людей зрілого віку.

Навіть якщо вживати шинку і аналогічні типи м'яса в помірній кількості, ризик все одно залишається високим.

Щоб знизити ймовірність утворення злоякісних пухлин, потрібно скоротити вживання продукту до 2-х разів на тиждень. При цьому [/b] ризик знизиться, але не мінімізується.

Дослідження тривало шість років. За цей період з 500 тис. Добровольців 2609 людей захворіло на рак кишечника.

Ще одне дослідження показало, що люди, які з'їдають близько 76 г м'яса в день, на 20% ризикують зіткнутися з раком в порівнянні з тими, хто вживає 21 г продукту щодня.

Окремо вчені виявили тенденцію щодо непереробленого м'яса. У людей на 15% зростав ризик онкології, якщо вони з'їдали 54 г продукту в день.

Також вчені виявили, що [b] якщо в раціоні постійно є злаки, цільнозерновий хліб, то ймовірність появи онкології в кишечнику знижується на 14%.


Проведене дослідження показало, як певні продукти харчування можуть вплинути на організм. У деяких випадках для поліпшення здоров'я або зниження ризику розвитку захворювань потрібно в першу чергу відкоригувати раціон.

А як часто ти їси яловичину?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю