» » Вчені запропонували спосіб, як дізнатися чоловікові, чи загрожує йому передчасна смерть
Усі новини

Вчені запропонували спосіб, як дізнатися чоловікові, чи загрожує йому передчасна смерть

Вчені запропонували спосіб, як дізнатися чоловікові, чи загрожує йому передчасна смерть

Якщо знати заздалегідь про те, що може статися, можна постаратися уникнути небезпечних і неприємних ситуацій. Дослідники хоч і не пророки, однак, вони змогли з'ясувати, якого симптому слід остерігатися Вчені з'ясували, який фактор свідчить про те, що людина може померти передчасно.

На думку експертів, ризикують передчасно померти люди, у яких частота серцебиття складає 75 ударів в хвилину . Експеримент був проведений за участю близько 800 чоловіків похилого віку.

Вчені розділили добровольців на 4 групи в залежності від частоти серцевих скорочень на хвилину: менше 55 ударів, 56 - 65 ударів, 66 - 75 ударів, а також 75 ударів.

Дослідження тривало 21 рік. За цей період у 237 людей виникли проблеми з серцем і судинами, померло 119 чоловіків, а у 113 осіб медики виявили ішемічне захворювання.

Вчені відзначили, що більшість добровольців, у яких ЧСС становила 75 ударів в хвилину, вмирали передчасно, частіше за все від хвороб серця і судин.

Безумовно, одного дослідження недостатньо, щоб робити стовідсоткові висновки. Сподіваємося, що незабаром вчені нададуть ще чимало корисної інформації, пов'язаної з превентивним виявленням факторів ризику померти передчасно.

Читай наші новини і першим дізнавайся про нові дослідження вчених.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю