» » Знайдений ключ до щастя людини
Усі новини

Знайдений ключ до щастя людини

Знайдений ключ до щастя людини

Пошук ключа на щастя хвилює багатьох людей, в тому числі і вчених, які від роздумів вирішили перейти до дій у вигляді дослідження. Як виявилося, щастя зовсім не в грошах Оксфордські і Єльського вчені на основі проведеного експерименту з'ясували, які фактори роблять людей щасливими. Результат виявився несподіваним.

Експерти провели опитування серед 12 млн. Американських громадян. Респонденти відповідали на питання: «Як часто за останній місяць погіршувався самопочуття у зв'язку зі стресом або депресивним станом?». Також вчені з'ясували звички і розпорядок для учасників.

Виявилося, що люди, які займаються спортом, відчувають себе щасливіше і менше відчувають стрес в порівнянні з тими, хто не приділяє достатньо часу фізичної активності.

Позитивний ефект досягається незалежно від обраного виду спорту. Головне, робити фізичні вправи в приємній компанії.

Варто зауважити, що спорт робить людей не тільки щасливіше, але і здоровіше - поліпшується стан серця, судин, дихальної системи. Крім того, за допомогою фізичної активності можна поліпшити фігуру і позбавитися від зайвих кілограмів.

Розкажи нам в коментарях, скільки часу приділяєш спорту ти? Чи відчуваєш ти себе щасливим в порівнянні з людьми, які не займаються спортом?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю