» » Медики розповіли, чому шкідливо часто приймати ванну
Усі новини

Медики розповіли, чому шкідливо часто приймати ванну

Медики розповіли, чому шкідливо часто приймати ванну

Багато хто любить прийняти теплу, а то і гарячу ванну після трудового дня. Однак у такій водної процедури є протипоказання Розслабитися в гарячій ванні - відмінний спосіб зняти стрес після важкого дня. Однак медики не рекомендують зловживати цим. Фахівці з Департаменту охорони здоров'я розповіли, як часто можна проводити подібні лазневі процедури .

Краще замість ванни раз в тиждень відвідувати баню , Що передбачає нагрівання організму, а потім його охолодження. Така процедура корисна для здоров'я, а просто лежання в гарячій воді без контрастного обмивання - навпаки. Якщо прийняти ванну все ж хочеться, то не варто бути в ній довше 5 хвилин при температурі води +40 і вище, і довше 15 хвилин - до +35. Тривале перебування у ванні негативно позначається на стані судин і збільшує ризик виникнення захворювань серцево-судинної системи. Впливає дуже висока температура і на шкіру: процес старіння прискорюється.

Часте застосування мочалки теж шкодить шкірі. Якщо щодня терти її жорсткою мочалкою або отшелушивать скрабом, з'являться мікротравми, сухість, а згодом - дерматологічні захворювання. Скраб і мочалку оптимально застосовувати раз-два в тиждень, а щодня варто використовувати м'який гель для душу.

Миття голови - процедура, яку медики також не радять проводити занадто часто. Якщо шкіра голови здорова, без надмірної жирності, краще мити волосся не більше двох разів в тиждень, щоб не пересушити їх і шкіру. Також після кожного миття потрібно насухо витирати тіло рушником. Краплі вологи, що залишилися на тілі, особливо між пальців ніг, можуть стати причиною грибка.

Дотримання цих простих рекомендацій дозволить тобі уникнути як неприємного відчуття сухості, стягнутості шкіри, так і більш серйозних проблем зі здоров'ям.

А ти часто приймаєш ванну?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю