» » За якими ознаками визначати чоловіче здоров'я
Усі новини

За якими ознаками визначати чоловіче здоров'я

За якими ознаками визначати чоловіче здоров'я

Чоловіче здоров'я вимірюється по ряду ознак, і не всі вони на перший погляд пов'язані з репродуктивною функцією. Ми розповімо, на що треба звертати увагу кожному чоловікові Репродуктивне здоров'я чоловіка часто страждає під впливом сучасних факторів. Тому важливо стежити за ним, щоб вчасно вжити необхідних заходів. Експерти повідомили, на які симптоми потрібно звертати увагу в першу чергу.

Чоловіче здоров'я вимірюється по ряду ознак, і не всі вони на перший погляд пов'язані з репродуктивною функцією. Однак першим і найважливішим ознакою здорового чоловіка буде ерекція вранці . Якщо вона не спостерігається протягом двох тижнів, варто звернутися до медиків.

Також про проблеми з потенцій можна судити по загальному стану організму: зниження когнітивних здібностей, млявість, сонливість - все це вказує на наявність проблеми.

Зайва вага також негативно позначається на чоловічому здоров'ї. Через нього ендокринної залозою виробляється занадто багато жіночих гормонів естрогенів . Тому у повних чоловіків груди і живіт збільшуються в розмірах, а фертильність знижується. Крім цього, при вазі вище норми росте ризик гіперплазії передміхурової залози , Що погано позначається на всьому самопочутті.

Експерти настійно радить чоловікам стежити за своєю вагою і самопочуттям. І при найменших ознаках негативних змін в організмі звертатися до фахівця.

Якщо ця новина була корисною, обов'язково поділися нею в соціальних мережах!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю