» » Яким людям відвідувати баню шкідливо для здоров'я?
Усі новини

Яким людям відвідувати баню шкідливо для здоров'я?

Яким людям відвідувати баню шкідливо для здоров'я?

З давніх-давен лазня вважається джерелом здоров'я, а також способом розслабитися і відпочити. Але, як відомо, що підходить одним людям, може абсолютно не підходити іншим і навіть бути небезпечним для здоров'я Відвідування лазні і сауни допомагає позбутися від токсинів, зміцнити імунітет, схуднути і розслабитися. Однак експерти попереджають , Що є люди, яким доцільно утриматися від відвідування парильні.

В першу чергу від банних процедур потрібно утриматися тим, хто страждає від варикозного розширення вен.

Підвищені температури парилки погано впливають на судини і перевантажують серце. Крім того, є ймовірність, що в крові будуть утворюватися згустки і з'являтися тромби.

Підвищений артеріальний тиск - теж привід відмовитися від лазні. Гаряче повітря може спровокувати його скачок. Ризик розвитку інсульту та інфаркту може зрости.

Висип на тілі - ще один привід не ходити на банні процедури. Теплий пар і волога сприятимуть зростанню патогенних мікроорганізмів, які є причиною висипань.

Від парилки краще утриматися людям, які страждають на відкриту форму туберкульозу і онкологією. Також не слід ходити в лазню при патологіях дихальної системи і запальних процесах.

При наявності інших проблем зі здоров'ям, про які ми не згадали, слід проконсультуватися з лікарем.

Відвідуєш ти баню і як часто? Розкажи нам в коментарях.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю