» » Як зробити ранкове пробудження приємним і корисним
Усі новини

Як зробити ранкове пробудження приємним і корисним

Як зробити ранкове пробудження приємним і корисним

Щоб весь день відчувати себе відмінно, є ряд рекомендацій, як починати свій ранок. Читай далі, щоб дізнатися про це Ранкове пробудження багато в чому визначає подальший день. Знаючи це, медики провели ряд досліджень і встановили, як варто вставати з ліжка, щоб весь день відчувати себе відмінно. Наступні рекомендації підійдуть як здоровим людям, так і тим, хто хоче налагодити своє здоров'я.

Медики радять уникати найменшої суєти відразу після пробудження, особливо людям з гіпертонією. Для цього приготуватися до виходу з дому можна з вечора. А ранок найкраще починати з легкої зарядки, зробити яку можна прямо в ліжку.

Отже, прокинувшись, не поспішай вставати . Плавно потягнися, щоб нормалізувати кровообіг. Фахівці пропонують таку розминку : Включи приємну ненав'язливу музику і, лежачи на спині, розташуй руки на животі і глибоко дихай. Після кількох вдихів-видихів розімніть хребет. Для цього встань на коліна та лікті, уяви себе котом: плавно округляй і прогинатися спину. В кінці трохи посидь на ліжку, перш, ніж стати.

При наявності проблем зі спиною після цього можна ще постояти з хвилину. Людям, що страждають від варикозу, замість дихальної гімнастики краще зробити випередження для ніг: підняти і потримати їх в такому положенні, спершись на стіну, хвилин десять. Після чого спеціальні бинти або панчохи проти варикозу будуть діяти ще ефективніше.

Зарядка відразу наповнить енергією. Якщо після неї ще не поспішаючи поснідати корисними продуктами, а не носитися по будинку в поспіху, то прекрасний настрій і самопочуття на весь день забезпечені. А як зазвичай встаєш ти?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю