» » Піша прогулянка для схуднення: скільки потрібно ходити
Усі новини

Піша прогулянка для схуднення: скільки потрібно ходити

Піша прогулянка для схуднення: скільки потрібно ходити

Експерти провели розрахунки і розповіли, скільки ж потрібно ходити в день, щоб це дійсно приносило користь Медики постійно радять ходити пішки: це корисно для всього організму і допомагає позбавитися від зайвої ваги. Однак зайнятим людям важко виділити час на цю фізичну активність, не знаючи, скільки вона повинна займати.

Відомо, що для схуднення потрібно поєднувати фізичну активність з харчуванням. Щось одне не буде достатньо ефективним для створення підтягнутого здорового тіла. Схуднення передбачає дефіцит калорій. Потрібно або їсти менше, або спалювати більше. Якщо організм буде недоотримувати 500-1000 калорій на добу, то за тиждень можна втратити до 1 кілограма ваги. Але медики не радять жорстко обмежувати себе в їжі, адже це призводить до стресу і нестачі корисних мікроелементів.

Найкраще спалювати жир спортом. На щастя, він - це не завжди довгі забіги і вправи зі штангою. Доступна кожному прогулянка пішки може бути не менш ефективна, ніж виснажливі тренування, якщо практикувати її регулярно. Долаючи відстань в 16 кілометрів, людина витрачає в середньому 100 калорій. І це при спокійному темпі і рівній дорозі. Якщо йти швидше, підніматися в гору, то калорій піде куди більше.

Тому всього півгодини пішої ходи допоможуть тобі витратити 100-300 калорій. А це до 600 в годину, погодься, чимало. Очевидні результати приносить прогулянка тривалістю від півгодини до півтори години в день при серцевому ритмі 70% від допустимого максимуму.

Піша прогулянка - ефективний вид активності, який до того ж можна поєднувати з різними приємними речами: гуляти з друзями, дівчиною, собакою; відвідувати цікаві місця в твоєму місті; слухати аудіокниги і просто насолоджуватися свіжим повітрям. Тому швидше за підбирай зручне взуття і складай маршрут.

Куди б ти відправився на прогулянку в першу чергу?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю