» » Вживання цукру не додає людині енергії, як вважалося раніше
Усі новини

Вживання цукру не додає людині енергії, як вважалося раніше

Вживання цукру не додає людині енергії, як вважалося раніше

Вчені з Німеччини та Великобританії розповіли про небезпеку цукру для організму людини. Також їм вдалося розвіяти міф, ніби вживання солодких продуктів додає енергії Спеціаліст Берлінського Університету Константінос Мантантзіс заявляє про те, що поширена думка про позитивний ефект цукру і всіляких солодощів на настрій людини є невиправданим.

На думку експерта, багато людей думають, що саме солодке сприяє поліпшенню пам'яті, допомагає подолати втому і додає енергії. І як результат - люди стали дуже часто вживати солодкі напої і різні солодощі.

Однак вчені попереджають, що цукор , Навпаки, є гальмом для розумового розвитку і пам'яті, викликаючи різкий скачок і падіння рівня глюкози в крові, а також занепад сил. Тому підшлункова залоза намагається виробляти все більше інсуліну. Але в якийсь момент вона вже не справляється з цим завданням, і глюкоза в крові підвищується до переддіабетичного рівня або навіть рівня діабету.

Крім цього фахівці довели, що цукор здатний викликати звикання . І, як правило, любителі солодкого в своєму раціоні постійно збільшують кількість цукру та інших солодощів.

За статистикою у жителів США кількість уживаного цукру перевищує норму в 3 рази. Що призводить до розвитку ожиріння, серцево-судинних захворювань і діабету.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю