» » Три найшкідливіші харчові звички
Усі новини

Три найшкідливіші харчові звички

Три найшкідливіші харчові звички

Не тільки продукти харчування впливають на організм, але і харчові звички теж грають далеко не останню роль - пропуск сніданку, переїдання, вечірні набіги на холодильник, їжа за переглядом телевізора і т.д. Ми розповімо, які харчові пристрасті найшкідливіші для здоров'я Багато досліджень довели чималий вплив раціону на людей. Однак не тільки продукти харчування впливають на організм, але і харчові звички теж грають далеко не останню роль.

Експерти в сфері гастроентерології розповіли, які харчові пристрасті і звички найбільш шкідливі для здоров'я.

На думку експертів, шкідливо пропускати ранковий прийом їжі, запивати жирну їжу холодними напоями, а також лягати після їжі.

Особливо шкідливо лежати в горизонтальному положенні після трапези . Коли люди лягають після їжі, все, що міститься в шлунку, починає тиснути на зону проходу їжі в орган. Також шлунок починає розтягуватися. Через це жовч і шлункова кислота починають подразнювати слизову оболонку, що може стати причиною появи гастроентерологічних хвороб. Симптоми, як правило, такі: відчуття тяжкості внизу живота, відрижка, а також печія.

Запивати їжу невеликою кількістю води (100 мл) не вредно, але при цьому не можна допускати комбінацію - запивати жирну їжу холодним питвом. В іншому випадку жир в шлунку буде твердим, що ускладнить його перетравлення.

Не так небезпечний пропуск сніданку, якщо вранці їсти зовсім не хочеться. Можна поснідати пізніше або ж почати день з обіду. Але все ж більшість фахівців рекомендують не відмовлятися від ранкового прийому їжі. Деякі гастроентерологи радять вирішувати питання в індивідуальному порядку.

Перераховані звички можуть спричинити за собою ряд проблем зі здоров'ям. Варто зрозуміти для себе - що важливіше: звички або власне здоров'я. Звичайно ж, другий варіант обере більшість людей. А що обираєш ти? Також поділися в коментарях, які шкідливі харчові звички є у тебе?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю