» » Експерти сказали, де в аеропорту найбільше мікробів
Усі новини

Експерти сказали, де в аеропорту найбільше мікробів

Експерти сказали, де в аеропорту найбільше мікробів

Щоб по можливості уникати контакту з хвороботворними мікроорганізмами, корисним буде знати, в яких місцях аеропорту їх найбільше Відомо, що в громадських місцях скупчується величезна кількість шкідливих бактерій. Аеропорт - одне з таких місць. Щоб по можливості уникати контакту з хвороботворними мікроорганізмами, корисним буде знати, де їх найбільше. Експерти назвали найбільш забруднені місця в аеропорту.

Страхові агенти з компанії Insurance Quotes досліджували території аеропортів на предмет кількості бактерій на квадратний дюйм.

Перше місце за ступенем забрудненості віддали стійок самостійної реєстрації . Через те, що сенсорні екрани постійно чіпають руками пасажири, стійки містять в середньому 253857 хвороботворних мікроорганізмів на квадратний дюйм.

Слідом ідуть крісла і лавки , Де пасажири чекають посадки на рейс. Квадратний дюйм площі крісла містить приблизно 21000 бактерій і грибкових клітин.

І замикають трійку лідерів кнопки питних фонтанів з 19 тисячами клітин грибка і бактерій на квадратний дюйм.

Щоб уникнути інфекцій, вирушаючи в подібні громадські місця, варто завжди мати з собою антисептик для рук і не забувати мити їх кожен раз перед прийомом їжі.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю