» » 10 продуктів, які заважають нам худнути
Усі новини

10 продуктів, які заважають нам худнути

10 продуктів, які заважають нам худнути

У процесі схуднення важлива не тільки фізична активність. Також вкрай необхідно знати, які продукти сповільнюють наш метаболізм, тим самим перешкоджають процесу схуднення. Ми розповімо про десять таких продуктах Щоб худнути, важливо не тільки рахувати калорії, але і не захоплюватися продуктами, які уповільнюють метаболізм - таких, як ця десятка.

1. Цукор

Він не тільки заважає схуднути, але негативно позначається на всьому організмі, підвищуючи рівень глюкози в крові. Якщо хочеться солодкого, краще з'їсти фрукти, в них міститься багато корисних речовин.

2. Молочні продукти

Люди, які погано переносять лактозу, часто страждають здуттям живота, вживаючи молочні продукти. Це заважає метаболізму.

3. Продукти з глютеном


У частини людей є непереносимість глютену, про яку вони навіть не здогадуються. У такому випадку при вживанні глютеносодержащіх продуктів організм змушений виробляти антитіла для боротьби з алергеном. Всі органи страждають від надмірного навантаження. Глютен присутній в насінні злакових рослин, особливо пшениці, жита і ячменю.

4. Оброблені зерна

При обробці зерна втрачають клітковину і корисні речовини. Щоб насичуватися і контролювати вміст цукру в крові, краще їсти цельнозерновую їжу.

5. Низькокалорійна заморожена їжа

Такі страви не тільки містять мало калорій, але і недостатньо клітковини. А шкідливого натрію в них у надлишку. Якщо організм недоотримує калорій і корисних речовин, то уповільнює метаболізм, щоб не допустити критичної втрати ваги.

6. Алкоголь


Будь-який алкоголь дуже калорійний, він не дає ніяких поживних речовин організму, а навпаки - тільки шкодить. Алкогольні напої подразнюють шлунок, знижуючи засвоювання корисних елементів з інших продуктів.

7. Прісна їжа

Приправи, особливо гострі, підсилюють метаболізм. Тому не варто уникати перцю і каррі в стравах.

8. Дієтичні напої

Сахара в них, може, і немає, зате є його замінники, що також підвищують вміст глюкози. В результаті ризик діабету і ожиріння не зникає.

9. Омега-6


Ці жирні кислоти є в злаках, курці і рослинних оліях (соняшникова, кукурудзяна олія). Вони потрібні організму для балансу жирів Омега-3 що містяться в рибі. Але треба бути обережним: якщо вживати тільки кислоти Омега-6 порушується баланс, що позначиться не тільки на метаболізмі, а й може викликати запалення.

10. нізкобелковую їжа

Дієти з низьким вмістом білка шкідливі тим, що організму перестає вистачати енергії, в тому числі і на обмін речовин. Людині потрібно в середньому 30 гр білка в добу.

Сподіватися на короткочасні дієти не варто, якщо ти хочеш залишатися в формі все життя. Для цього потрібно завжди стежити за харчуванням, не обмежуючи себе, але і не зловживати шкідливою їжею.

А які поради для зниження ваги можеш дати ти?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю